Портативний зарядний пристрій tsa. Остаточна відповідь:

Table of Contents

Чи можна брати портативні зарядні пристрої в літак?

Коли ми подорожуємо, ми завжди боїмося занудьгувати, особливо під час довгих зупинок і очікування в аеропортах або під час тривалих перельотів.

На щастя, технологія запропонувала безліч варіантів, щоб тримати себе зайнятими та розваженими. Використання ноутбука або планшета для роботи або гри в казуальні ігри може бути хорошим способом провести час і уникнути нудьги під час подорожі.

На жаль, батареї цих пристроїв зазвичай працюють менше часу, ніж час, який ми проводимо в очікуванні в аеропорту або сидячи в літаку, тому нам потрібно переконатися, що ми зможемо їх зарядити, щоб продовжувати ними користуватися. Інакше вони будуть марні.

Хороша новина полягає в тому, що тепер ми можемо мати портативні зарядні пристрої у вигляді павербанків або батарея пакети, як їх зазвичай називають.

Погана новина полягає в тому, що існують певні правила перевезення портативного зарядного пристрою в літаку, і не всі портативний зарядні пристрої дозволені.

Тому вам важливо точно знати, чи відповідає ваш портативний зарядний пристрій відповідає правилам, які застосовуються, щоб переконатися, що ви можете носити його з собою та використовувати під час подорожі.

У цьому посібнику ми поділимося всіма деталями, які вам потрібно знати про портативні зарядні пристрої, літій-іонні акумулятори та правила їх перевезення в літаку, щоб ви були готові до наступного польоту.

Портативні зарядний пристрій: Що говорить Федеральне управління цивільної авіації

Федеральне управління цивільної авіації США (FAA) – це орган, який встановлює правила щодо того, що можна і що не можна брати з собою в ручній поклажі або зареєстрованому багажі під час польоту. І інші органи влади по всьому світу зазвичай наслідують цей приклад.

Однак саме Адміністрація транспортної безпеки (TSA) забезпечує дотримання цих правил в аеропортах, і у них є остаточне дзвінок про те, які портативні зарядні пристрої дозволені.

Дотримання правил, встановлених FAA – це, ймовірно, те, що вимагатиме від вас співробітник TSA або служби безпеки аеропорту, щоб дозволити вам пройти контроль безпеки в аеропорту і сісти на літак.

Тому ми надамо вам детальну інформацію про те, як переконатися, що ваш павербанк можна взяти з собою на наступний рейс.

Який розмір портативний зарядний пристрій можна брати з собою в літак?

Багато людей задають це питання, але насправді не розмір має значення. Важливе значення має ємність вашого портативний зарядний пристрій або павербанк.

Якщо ваш павербанк має ємність 100 Вт-год або менше, то ви можете взяти його з собою на наступний рейс.

З цього приводу правило FAA є дуже специфічним і стверджує, що будь-який акумулятор, який береться на борт літака, не повинен перевищувати ємність 100 Ватт-годин (Вт-год) або 27000 міліампер-годин (мАг), що є еквівалентом, і це одиниця, яку часто використовують виробники павербанків.

Правило FAA також говорить, що будь-який акумулятор (або павербанк, або портативний зарядний пристрій) ємністю від 101 Вт-год до 160 Вт-год буде дозволений за умови схвалення авіакомпанії.

Вони закінчують, заявляючи, що будь-яка батарея, портативний зарядний пристрій або павербанк потужністю понад 160 Вт-год повністю заборонена і не може бути провезена в літаку.

Простіше кажучи, вам потрібно переконатися, що ваш павербанк не перевищує 100 Ватт-годин або 27000 міліампер-годин (мАг), щоб уникнути неприємностей, або, принаймні, бути в змозі відстояти свою правоту перед співробітником TSA в аеропорту, у якого знаходиться остаточне рішення, як зазначалося раніше.

Де я можу носити свій павербанк?

Це ще один важливий аспект, про який потрібно пам’ятати, подорожуючи в літаку з павербанком або зарядним пристроєм портативний акумулятор.

Портативні зарядні пристрої або павербанки відносяться до категорії літієвих акумуляторів або запасних батарей. Деякі з цих батарей працюють за рахунок внутрішньої хімічної реакції, яка іноді може призвести до пожежі. Тому правила FAA і TSA були дуже суворими щодо того, де їх можна перевозити.

Вантажний відсік літака повністю герметичний і важкодоступний під час польоту, що ускладнює контроль над пожежею, яку може спричинити павербанк. крім того, будь-які пляшки об’ємом понад 100 мл, включно з легкозаймистими рідинами, дозволені тільки в зареєстрованому багажі, який відправляється у вантажний відсік, що робить пожежі в цій зоні літака ще більш небезпечними.

З іншого боку, в салоні літака є легкодоступні вогнегасники, а пожежу, що виникла в ручній поклажі, набагато легше швидко локалізувати. Тому павербанки дозволені, якщо вони мають описану вище ємність і беруться на борт літака в ручній поклажі.

Це одне з найпростіших правил, якого слід дотримуватися, оскільки павербанк повинен бути поруч з вами, щоб ви могли ним користуватися.

Скільки павербанків можна брати з собою в літак?

Це ще одне поширене питання, оскільки обмеження ємності змушує людей думати, що краще мати більше одного павербанка про всяк випадок.

Перше, що вам потрібно знати, це те, що хороші павербанки з ємністю акумулятора трохи нижче дозволеного ліміту повинні витримати вашу поїздку з одним зарядом, тому вам не потрібно більше одного зарядного пристрою зарядний пристрій в літаку.

Тим не менш, якщо вам з якихось причин потрібно більше одного, наприклад, для одночасної зарядки різних пристроїв, вам потрібно знати, що FAA і TSA не мають чіткого обмеження для павербанків з ємністю акумулятора нижче 100 Ватт-годин.

Однак вам не дозволять взяти з собою більше двох літієвих батарей в діапазоні 101-160 Ватт-годин, тому переконайтеся, що ви берете з собою лише один або два павербанки батарея ємність. Також пам’ятайте, що ці павербанки будуть дозволені тільки після схвалення авіакомпанії.

Ще один важливий аспект, про який слід пам’ятати, – це те, що правила чітко визначають, що запасні батареї і, відповідно, павербанки призначені лише для особистого користування, тому перевезення занадто великої кількості може розглядатися як спроба провезення літієвих батарей для перепродажу і не буде дозволено на борт літака.

Пристрої з літій-іонним акумулятором

Літій-іонні акумулятор-обладнані пристрої включають всю електроніку, яка постачається з попередньо встановленими акумуляторами для їх нормальної роботи.

Хоча з цими пристроями поводяться по-іншому, і їх можна перевозити в зареєстрованому багажі, ми не рекомендуємо цього робити, оскільки вони можуть бути легко пошкоджені або вкрадені.

Тепер вам потрібно врахувати, що обмеження ємності акумулятора поширюється і на ці пристрої, тому переконайтеся, що вся ваша електроніка з літій-іонним акумулятором не перевищує 100 Вт-год, а вихідна потужність чітко вказана, щоб уникнути будь-яких незручностей.

Рекомендації TSA щодо провезення павербанків:

Так, ви можете брати павербанк у літак як ручну поклажу. На сайті TSA (Управління транспортної безпеки) чітко зазначено, що павербанки можна провозити лише в сумках для перенесення.

Але павербанки заборонено провозити в зареєстрованій валізі. Ви не можете пакувати літій-іонні акумулятори в зареєстровану валізу.

Тому переконайтеся, що ви не перевозите жодних електронних пристроїв у зареєстрованому багажі.

TSA – це американська туристична організація, що базується в США. Цей орган регулює правила і норми повітряних суден і пасажирів.

На їхньому сайті вказано, що можна брати з собою в літак, а що ні. Для того, щоб подорожувати без проблем, ви повинні дотримуватися правил TSA.

Обов’язково перевірте правила конкретної авіакомпанії, щоб отримати на це дозвіл.

Перевезення павербанка в ручній поклажі:

Дозволено провозити павербанки в ручній поклажі. Управління транспортної безпеки США (TSA) дозволяє провозити в ручній поклажі павербанки потужністю до 100 Вт.

Потужність павербанку не повинна перевищувати ліміт у 100 Вт. Акумулятори містять літій-іонні батареї, тому потрібно більше, ніж дозволено.

На їхньому сайті зазначено, що будь-яку літієву батарею ємністю до 100 Вт-год можна зберігати в ручній поклажі.

Якщо ви плануєте перевозити велику валізу акумулятор від 100 до 160 Вт*год, то обов’язково отримайте дозвіл від авіакомпанії.

Якщо ви не отримаєте дозвіл, це може створити проблеми на пункті контролю безпеки.

Пронесення павербанка в зареєстрованому багажі:

Ви не можете упакувати будь-яку літій-іонну батарею в зареєстрований багаж. Безпека авіакомпаній забороняє брати павербанки в зареєстровану валізу.

На сайті Управління транспортної безпеки США зазначено, що пасажири не можуть брати павербанк у зареєстровану валізу.

Тому, якщо ви хочете взяти джекер або павербанк, переконайтеся, що вони помістяться в ручну поклажу, а не в зареєстрований багаж.

Обмеження акумулятора становить від 100 Вт – год до 160 Вт – год. Перевищення ліміту павербанку не буде дозволено в ручній поклажі.

Який найбільший павербанк можна взяти в літак?

Максимальна ємність акумулятора – від 100 до 160 Вт*год, і його можна пакувати в ручну поклажу. Літій-іонні та портативні акумулятори повинні бути упаковані в ручній поклажі в межах дозволеного ліміту.

З дозволу служби безпеки авіакомпанії ви можете розмістити в ручній поклажі два великих космічних акумулятора. Але обов’язково дотримуйтесь ліміту заряду батареї.

Обмеження батарея має становити від 100 Вт*год до 160 Вт*год на кожну батарею. У разі перевищення ліміту офіцер авіакомпанії не дозволить вам пронести їх на борт літака.

Більшість акумуляторів мають напругу 5 В.A., дорівнює 50 wh, при дозволеному ліміті. Цей ліміт можна брати в ручну поклажу і ручну поклажу в літаку.

Який максимальний павербанк можна брати з собою в літак?

Максимальна ємність павербанка в польоті – від 100 Втч до 160 Втч. TSA і FAA забороняють провозити павербанки, що перевищують ліміт в 100 Втг.

Літій-іонні акумулятори та павербанки дозволено перевозити в ручній поклажі та заборонено в зареєстрованому багажі.

Служба безпеки авіакомпанії дала вказівку перевозити в ручній поклажі не більше двох павербанків ємністю від 100 Втг до 160 Втг.

портативний, акумулятор, зарядний пристрій, кінцевий

Не забудьте упакувати літій-іонні акумулятори та електронні пристрої в ручну поклажу з лімітом 100 Вт.

Отже, якщо ви хочете взяти з собою павербанки, ви повинні упакувати два павербанки потужністю від 100 Вт до 160 Вт у ручній поклажі.

Авіаперельоти із зарядними пристроями: Чому ручна поклажа – король

Хоча це дозволено як в ручній поклажі, так і в зареєстрованому багажі, FAA заявляє: “Пасажирам важливо пам’ятати, що портативні зарядні пристрої повинні перевозитися в ручній поклажі, а не в зареєстрованому багажі, щоб уникнути потенційного пошкодження або проблем з безпекою”.”.

Якщо ви схожі на мене, ви можете задатися питанням, чому така різниця. Справа в тому, що у вантажному відсіку літака можуть бути різкі перепади температури і умови, які потенційно можуть призвести до пошкодження електроніки. Крім того, в разі несправності, в салоні літака легше впоратися з нею, ніж у вантажному відсіку.

Навігація по службі безпеки аеропорту: Короткі поради для мандрівників

Розуміння правил – це перший крок, наступний – їх дотримання.

Ось кілька коротких порад, які допоможуть вам без проблем пройти контроль безпеки в аеропорту:

  • Зберігайте його доступним: Покладіть портативний зарядний пристрій у таке місце, звідки його можна легко дістати, оскільки вас можуть попросити витягти його під час перевірок безпеки.
  • Перевірте рейтинг: Переконайтеся, що ваш портативний зарядний пристрій не перевищує ліміт, встановлений авіакомпаніями (як правило, потужність зарядного пристрою не повинна перевищувати 100 ват-годин).
  • Уникайте дешевих підробок: Заощадити кілька доларів може бути спокусливо, але підроблені зарядні пристрої можуть становити загрозу безпеці.

Прийняття цифрової епохи: зростання портативних зарядних пристроїв

Портативні зарядні пристрої стали необхідними для подорожей у нашому технологічному суспільстві. Від керівників підприємств до впливових осіб, які перебувають у роз’їздах, усі розуміють важливість залишатися на зв’язку. Паніка, яка починається, коли час автономної роботи падає до однозначних чисел, – це те, що ми всі відчували. І найчастіше це трапляється тоді, коли зарядної станції немає ніде в полі зору. Введіть портативний зарядний пристрій – справжній рятівник!

Як правильно вибрати портативний зарядний пристрій для вашої подорожі

Вибір правильного портативного зарядного пристрою для ваших потреб – важливе завдання. Ось кілька моментів, на які слід звернути увагу при виборі зарядного пристрою:

  • Потужність: Переконайтеся, що його потужності достатньо для багаторазового заряджання ваших пристроїв.
  • Портативність: Обирайте компактний і легкий зарядний пристрій, щоб його було зручно носити з собою під час подорожей.
  • Кількість портів: Якщо ви плануєте заряджати кілька пристроїв, зупиніть свій вибір на зарядний пристрій з декількома USB-портами.
  • Ціна: Хороші зарядні пристрої не повинні бути дорогими. Виберіть той, що пропонує найкраще співвідношення ціни та якості для вашого бюджету.

Виживання найсильніших: Портативні зарядні пристрої в екстремальних умовах

Ви можете бути безстрашним шукачем пригод, який планує підкорити висоти Евересту, або, можливо, ви – снігова пташка, яка тікає на спекотні пляжі Мауї. У будь-якому випадку, вам, мабуть, цікаво, як ваш надійний портативний зарядний пристрій працюватиме в екстремальних умовах.

Будьте певні, більшість сучасних портативних зарядних пристроїв розроблені таким чином, щоб витримувати широкий діапазон умов. Однак, як правило, не піддавайте портативний зарядний пристрій впливу екстремально низьких або високих температур, оскільки це може вплинути на його роботу.

Екологічні портативні зарядні пристрої: Подорожуємо відповідально

Оскільки все більше мандрівників усвідомлюють свій вуглецевий слід, попит на екологічно чисті туристичні аксесуари стрімко зростає. Портативні зарядні пристрої на сонячних батареях – одна з таких “зелених” інновацій. Ці зарядні пристрої не тільки використовують відновлювану енергію, але й ідеально підходять для любителів активного відпочинку, які часто опиняються далеко від традиційних джерел живлення. Просто прикріпіть один до рюкзака, а про решту подбає сонце!

Пам’ятайте, найкращі портативні зарядний пристрій саме той, який відповідає вашим конкретним потребам і стилю життя в подорожах.

Тепер ви готові до наступної подорожі без підзарядки!

Поширені запитання

З: Чи можу я користуватися портативним зарядним пристроєм під час польоту?? Так, ви можете користуватися портативним зарядним пристроєм під час польоту, якщо бортпровідники авіакомпанії не забороняють інше.

З: Чи існують певні марки портативних зарядних пристроїв, які заборонено брати з собою в літак?? Ніякі конкретні бренди не заборонені, але дуже важливо переконатися, що ваш зарядний пристрій не перевищує ліміт ват-годин, встановлений авіакомпанією, зазвичай це менше 100 ват-годин.

портативний, акумулятор, зарядний пристрій, кінцевий

З: Чи можу я взяти в ручну поклажу кілька портативних зарядних пристроїв? Так, ви можете взяти з собою кілька зарядних пристроїв, але обов’язково дотримуйтесь правил щодо кількості ват-годин.

З: Що робити, якщо мій портативний зарядний пристрій вбудований у мій багаж? Вбудовані зарядні пристрої дозволені, але переконайтеся, що сумка відповідає правилам авіакомпанії, а акумулятор можна вийняти, якщо це необхідно.

З: Чи існують якісь обмеження на міжнародних рейсах щодо портативних зарядних пристроїв? Обмеження, як правило, однакові як для внутрішніх, так і для міжнародних рейсів. Однак, завжди краще уточнити у вашої конкретної авіакомпанії.

З: Що станеться, якщо мій портативний зарядний пристрій вийде з ладу під час польоту?? Якщо під час польоту виникла проблема (наприклад, перегрів), негайно повідомте про це екіпаж літака. Вони навчені справлятися з такими ситуаціями.

З: Чи можу я взяти бездротову зарядку в літак? Так, бездротові зарядні пристрої також дозволені на борту літаків за тими ж правилами, що й портативні зарядні пристрої.

З: Чи павербанк – це те саме, що і портативний зарядний пристрій? зарядний пристрій? Так, павербанки і портативні зарядні пристрої – це, по суті, один і той же пристрій. Обидва терміни часто використовуються як взаємозамінні.

портативний, акумулятор, зарядний пристрій, остаточна

З: Чи безпечно використовувати портативні зарядні пристрої у спекотних умовах?? Більшість портативних зарядних пристроїв витримують теплі умови. Однак їх не слід піддавати впливу сильної спеки, оскільки це може призвести до розбухання або протікання батареї.

З: Чи існують екологічно чисті портативний зарядні пристрої? Так, існують екологічно чисті варіанти, наприклад, портативні зарядні пристрої на сонячних батареях. Вони використовують сонячну енергію для зарядки пристроїв, що робить їх екологічним вибором.

З: Чи можу я взяти в літак портативний зарядний пристрій на сонячних батареях? Так, портативні зарядні пристрої на сонячних батареях дозволено брати на борт літака, дотримуючись тих самих правил і норм, що й традиційні портативні зарядні пристрої.

Незалежно від того, чи ви еко-воїн, цифровий кочівник або шукач гострих відчуттів, для вас знайдеться портативний зарядний пристрій для вас. Насолоджуйтесь свободою, знаючи, що ваш пристрій більше ніколи не розрядиться посеред подорожі.

Пам’ятайте, що знання правил авіакомпанії не тільки забезпечить безперешкодну подорож, але й убезпечить вас та ваших пасажирів. Отже, пакуйте Smart, подорожуйте далеко і тримайте свої пристрої зарядженими!

Для завершення, так, ви можете взяти з собою портативний зарядний пристрій в літаку. Тож сміливо зберігайте останню серію улюбленого серіалу Netflix або продовжуйте твітити про свої враження від подорожі, не турбуючись про те, що ваш пристрій розрядиться під час польоту. Просто не забувайте дотримуватися всіх правил та рекомендацій, встановлених FAA та TSA, для безперешкодної та зарядженої подорожі!

Посилання:

Ця публікація також доступна на: Англійська Deutsch

Умови перевезення для різних компаній

Допустимі показники потужності, ємності акумулятора в літаку, норми варіюються в різних компаніях, але приблизно однакові. У найбільших російських перевізників (Аерофлот, Уральські авіалінії, Ютейр та інші) діють наступні умови:

  • Дозволені речі акумулятор потужність до 160 Вт. Компанія встановлює обмеження на потужність павербанка на основі власних спостережень.
  • Кілька авіакомпаній висунули вимогу перевозити їх окремо від ноутбуків, смартфонів.
  • Кожна авіакомпанія сама вирішує, скільки павербанків можна провозити, але більшість не дозволяє більше 3 одночасно.

Вимоги авіакомпаній або як перевозити акумулятор

Ми можемо виділити наступні моменти, що стосуються транспортування акумуляторів:

  • Акумулятор повинен бути заряджений, але у відсотках від 10 до 30. Мінімум – щоб вона пройшла перевірку за необхідності, але не більше 30%, щоб бути допущеною на борт. Якщо ви плануєте купити павербанк перед подорожжю на літаку, то можна купувати з ємністю близько 20 000 мАг. Тоді 30% від цих 20 000 мАг точно вистачить на 2-3 зарядки.
  • Максимальна ємність павербанка – 20 000 мАг. З більшою потужністю проносити на борт не дозволяється. Найоптимальніша ємність – 10 000 мАг.
  • Акумулятор повинен бути промаркований або наклеєна етикетка. До речі, маркування зберігається і тримається трохи довше, ніж наклейка, яку можна легко відірвати і стерти. Замінити його на інший не представляється можливим.
  • Перевезення дозволено тільки в ручній поклажі. Хоча деякі іноземні авіакомпанії пишуть про допустимість перевезення в багажі, краще цього не робити. У цьому випадку є ризик, що через зарядний пристрій його можуть зняти з рейсу.

Звичайно, є й інші вимоги, які пред’являють авіакомпанії, але вони поширюються на акумулятори для іншої техніки, в тому числі медичної.

Чи можна брати павербанк в багаж або ручну поклажу вже відомо тим, хто часто літає. Але у зв’язку з перевезенням в багажі проблеми все одно виникають практично на кожному рейсі. Перевезення павербанка в літаку не є складним завданням. Він не займає багато місця в сумці і важить зовсім небагато, тому його можна взяти з собою.

Як провозити в літаку

Кількість правил, їх суворість залежить від авіакомпанії, послугами якої ви користуєтеся. Основні правила перевезення багажу:

  • За винятком деяких китайських компаній, акумулятори не можна перевозити в багажному відділенні.
  • На пристрої потрібна етикетка, яка підтверджує характеристики пристрою.
  • Акумулятор не пошкоджений. Вони створюють пожежонебезпеку при батарея використовується.
  • На момент тестування пристрій повинен бути заряджений. Якщо вона не працює, то може бути визнана несправною і вилучена у власника.
  • Якщо ви не знаєте напевно, чи будуть дозволені до перевезення конкретні пристрої, то потрібно подивитися на відповідне маркування на наклейці.

Зазвичай на портативних акумуляторах PowerBank ємність батареї пишуть двома способами: mAh або Wh. Припустимо, на павербанку потужність вказана в мАг, знаючи робочу напругу 5.1 В і ємністю 20800 мАг, можна буде розрахувати ту ж саму потужність, але перевівши Wh (Вт/год). Наприклад, 5.1 В 20800 мАг акумулятор, змінюємо за формулою в Вт / год: 5.1 (20800/1000) \u003d 106.8 Вт / год (Втч).

Чому вилучається пристрій

Людина може втратити свій автономний з акумулятором якщо не дотримуватися правил експлуатації пристрою при перевезенні літаком. Завжди перевіряйте справність павербанка перед польотом, заряджайте його. Так буде впевненість, що банк не конфіскують на етапі перевірки багажу. Ніколи не підключайте до розетки літака.

У польоті в електричній мережі відбуваються перепади тиску, що може призвести до нещасних випадків під час польоту. Не забувайте, тільки сумлінний підхід до виконання правил допоможе вам позбутися від проблем, що виникають. Як бачите, перевезення зовнішніх акумуляторів дозволено, головне – пам’ятати про умови і правила.

портативний, акумулятор, зарядний, кінцевий

Більшість портативних павербанків дозволено перевозити в літаках, якщо вони перевозяться в ручній поклажі або зареєстрованому багажі. Однак є деякі обмеження на розмір і тип павербанка, який ви можете взяти з собою в літак.

Ось кілька загальних рекомендацій щодо перевезення павербанків у літаках:

  • Зверніться до авіакомпанії: Кожна авіакомпанія має власні правила та положення щодо того, які предмети дозволені до перевезення в їхніх літаках. Завжди корисно уточнити у авіакомпанії перед поїздкою, чи можна взяти павербанк на борт літака.
  • Дотримуйтесь рекомендацій TSA: Адміністрація транспортної безпеки (TSA) має спеціальні рекомендації щодо перевезення павербанків у літаках. Павербанки повинні бути розміщені в ручній поклажі або зареєстрованому багажі, і їхня потужність не повинна перевищувати 100 ват-годин (Wh) на одну батарею.
  • Не кладіть павербанки в зареєстрований багаж: Як правило, безпечніше перевозити павербанки в ручній поклажі, оскільки зареєстрований багаж може бути пошкоджений або загублений під час подорожі.
  • Зберігайте павербанки в оригінальній упаковці: Якщо можливо, зберігайте павербанк в оригінальній упаковці, щоб запобігти будь-яким проблемам під час перевірки на безпеку.
  • Дотримуючись цих рекомендацій, ви зможете без проблем взяти павербанк в літак. Однак завжди корисно проконсультуватися з авіакомпанією та Управлінням транспортної безпеки перед поїздкою, щоб переконатися, що ви дотримуєтеся всіх необхідних рекомендацій.

Leave a Reply